Okna dachowe

Nowe okna dachowe dwukomorowe wyposażone są w atrakcyjne cenowo pakiety 3-szybowe pozwalające jeszcze łatwiej utrzymać ciepło w domu. Kombinacja innowacyjnej konstrukcji ThermoTechnology™ oraz dodatkowej uszczelki zapewnia świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energię. Wygodny uchwyt otwierający u góry zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeśli bezpośrednio pod nim znajdują się meble.

Drewniano – poliuretanowe okno dachowe montowane jest z 3-szybowym pakietem energooszczędnym. Unikalna konstrukcja z gładkimi narożami, dzięki czemu nie gromadzą one wilgoci, kurzu oraz brudu. Okno to rekomendowane jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka odporność na wilgoć.

Zalety

Niewątpliwą zaletą okien dachowych jest to, że dają one często jedyną możliwość uzyskania naturalnego światła na poddaszu. Sprawdzają się wówczas, kiedy mieszkamy w zacienionym miejscu. Ze względu na fakt, iż znajdują się one w dachu naszego domu, a nie pionowo w ścianie, to dostarczają nam znacznie więcej światła i promieni słonecznych.

Dodatkową ich zaletą jest to, że można je montować niemalże w każdym dachu, który jest nachylony pod kątem od 15 do 90 stopni. Dzięki temu są one prawie uniwersalne. Nie zmieniają one również konstrukcji dachu i ta ich zaleta jest bardzo ważna. Takiej właściwości bowiem nie mają żadne inne rozwiązania naturalnego doświetlania poddaszy.

Producenci

 

Close Menu